Repasované počítače a notebooky

Kvalitní značková repasovaná technika za zlomek původní ceny.

Repas notebooky za zlomek původní ceny

Nabízíme kvalitní značkové repasované notebooky za podstatně nižší ceny, než notebooky nové. Nabízíme repase notebooků značek HP, Lenovo a Dell. Jedná se o kvalitně zpracované manažerské notebooky, často s kovovou konstrukcí, které vydrží i hrubější zacházení, oproti plastovým low-end novým notebookům.

Většinou se tyto notebooky používaly v zahraničních bankách, pojišťovnách a velkých instiutucích, které je obměňují a modernizují v pravidelných krátkých intervalech. Často se také jedná o notebooky z leasingu nebo o předváděcí modely.

Image

Notebook je vyčištěn a obnoven tak, aby byl na nejvyšší úrovní jak po stránce výkonu, tak po vizuální stránce. Každý repasovaný notebook prochází náročným testováním a procesem kontroly a je připraven k okamžitému použití. Rychlostně jsou tyto repasované notebooky (po levném upgradu pevného disku a operační paměti) srovnatelné s novými notebooky střední kategorie s o mnoho vyšší cenovkou.

Repasované levné počítače

Image

Repasovaná PC rovněž nejčastěji pocházejí ze zahraničí z institucí, pojišťoven a bank. Většinou se jedná o značkové firemní počítače, které mají vysokou spolehlivost a stabilitu. Firemní počítače jsou navrženy pro dlohodobou zátěž a nepřehřívají se.

Každý počítač se otestuje, vyčistí a znovu se nainstaluje operační systém, takže je PC připraveno k okamžitému použití včetně záruky. Repasovaná PC jsou výhodná především podstatně nižší cenou oproti novým modelům se zachováním vysokého výkonu.